Języki już nie obceProgram i przyjacieleZabawy z czworonogiemTańce i wygibańceRączki w górę!Ciekawi GościeProfilaktyka logopedycznaPółkolonie sportowe
LokalizacjaBudynek przedszkolaBezpieczeństwoKadraFAQ - Najczęściej zadawane pytania
66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków - Strumykowa 1
tel. +48 669 10 20 11, e-mail

Budynek przedszkola

Budynek przedszkola

     Przedszkole stanowi piękny, trójkondygnacyjny budynek (zobacz: Galeria zdjęć) otoczony placem zabaw i zielenią. Nowo wybudowany w 2010 roku obiekt został specjalnie zaprojektowany na potrzeby przedszkola, co dało nam możliwość zastosowania ergonomicznych rozwiązań właśnie z myślą o małych rączkach i nóżkach (np. wysokość stopni czy łatwość dostępu do toalet). To właśnie wybudowanie od podstaw nowego przedszkola  pozwoliło nam na zadbanie z największą troską o każdy szczegół mający na celu bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

      W budynku znajdują się cztery duże (50-60m2), jasne, komfortowo wyposażone sale. Przy każdej sali znajdują się  toalety dla dzieci wraz z prysznicem specjalnie zaprojektowane tak, aby umożliwić nauczycielowi obserwację dziecka w sytuacjach tego wymagających. Dwie sale na parterze przedzielone są składaną ścianą akustyczną, która, po złożeniu, zapewnia dużą (ok. 120m2) powierzchnię do organizowania różnego rodzaju uroczystości, np. bal karnawałowy lub urodziny. Dodatkowo cały budynek wyposażony jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, duże okna, wentylację mechaniczną, grzejniki higieniczne, nowe meble i zabawki. 

Budynek przedszkola

        Odpowiednio dobrana kolorystyka, przestrzeń, dużo światła dziennego i nowoczesne oświetlenie, odpowiednia temperatura oraz ciągła wymiana powietrza dzięki wentylacji mechanicznej, oczyszczającej powietrze z drobnoustrojów, zapewnia bardzo dobre funkcjonowanie dzieci w komfortowych warunkach. 

Galeria

powiększ powiększ powiększ