Języki już nie obceProgram i przyjacieleZabawy z czworonogiemTańce i wygibańceRączki w górę!Ciekawi GościeProfilaktyka logopedycznaPółkolonie sportowe
LokalizacjaBudynek przedszkolaBezpieczeństwoKadraFAQ - Najczęściej zadawane pytania
66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków - Strumykowa 1
tel. +48 669 10 20 11, e-mail

Lokalizacja

Lokalizacja

PRZEDSZKOLE NA MIARĘ XXI WIEKU  

      Nasze przedszkole usytuowane jest w sercu rekreacyjnej dzielnicy Zielonej Góry - Drzonkowa w miejscu dawnej szkoły podstawowej, a nasze podwórze przecina strumyk. Dzięki temu dogodnemu położeniu (7 km, 15 min do centrum Zielonej Góry: sprawdź trasę na mapie centrum Zielonej Góry - Zielona Góra Drzonków),  dojazd do przedszkola jest bardzo łatwy i ustrzega nas i nasze niecierpliwe pociechy przed zbędnymi postojami w korkach ulicznych. Przy głównej ulicy graniczącej z przedszkolem znajduje się dogodnie usytuowany przystanek autobusowy. 

Bezpośrednie sąsiedztwo Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji umożliwia dzieciom korzystanie z jego atutów (m.in. stawy z kaczkami, konie, kucyki, baseny, hale i boiska rekreacyjno-sportowe oraz inne miejsca stwarzające możliwość spacerów i aktywnego wypoczynku Państwa dzieciom). Również sąsiedztwo lasów pomaga nam w realizowaniu założeń programowych związanych z naturą, a co najważniejsze - zapewnia nam zdrowe i czyste powietrze. Dzieci mogą się tu poczuć jak na wakacjach!