Języki już nie obceProgram i przyjacieleZabawy z czworonogiemTańce i wygibańceRączki w górę!Ciekawi GościeProfilaktyka logopedycznaPółkolonie sportowe
LokalizacjaBudynek przedszkolaBezpieczeństwoKadraFAQ - Najczęściej zadawane pytania
66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków - Strumykowa 1
tel. +48 669 10 20 11, e-mail

Aktualności

Poniedziałek, 14 maja 2012

Rodzice dzieciom - V Przegląd Spektakli Teatralnych

Rodzice dzieciom - V Przegląd Spektakli Teatralnych

Dziś rodzice dzieci z naszego przedszkola wzięli udział w V Przeglądzie Spektakli Teatralnych. Na deskach Lubuskiego Teatru dzieci mogły podziwiać między inymi zabawną inscenizację bajki o Kopciuszku.

Nasi aktorzy niczym profesjonaliści bardzo szybko nawiązali kontakt z małoletnią, aczkolwiek licznie przybyłą publicznością. Obecne na widowni dzieci żywo reagowały na wartko płynącą fabułę, aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu. Oj, działo się, działo i na dodatek ta brudna nóżka u Kopciuszka...

Zobacz skrót wydarzeń, uwieczniony kamerami RTV Lubuska:
http://www.rtvlubuska.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=3508:rodzice-na-deskach-lubuskiego-teatru&Itemid=128