Rączki w górę!

W czasie pobytu w przedszkolu dzieci dużą część czasu poświęcają na aktywność ruchową, korzystając z trzech placów zabaw, lasu oraz zielonego terenu rekreacyjnego wokół placówki. W naszym przedszkolu odbywają się również zajęcia karate oraz tenisa ziemnego z wykorzystaniem sąsiadujących obiektów Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (kort tenisowy, tenis stołowy).

W razie niepogody dzieci korzystają z przedszkolnej sali gimnastyczno – ruchowej, na której odbywają się wówczas zajęcia organizowane przez wychowawczynie, a codziennie rano, przed śniadaniem witamy nowy dzień krótką gimnastyką ogólnorozwojową :)