Gabinet logopedyczny

powiększ

Terapia logopedyczna nie boli! Głównym jej zadaniem jest usuwanie wad i wszystkich nieprawidłowości związanych z mową i wymową.

W naszym przedszkolu działa gabinet terapii logopedycznej. W ofercie gabinetu znajdują się usługi logopedyczne, w ramach których zajmujemy się terapią następujących zaburzeń mowy:

·         seplenienie,

·         rotacyzm,

·         mowa nosowa,

·         opóźniony rozwój mowy,

·          jąkanie,

·         afazje

oraz usługi terapii pedagogicznej:

·         zajęcia dla dzieci i młodzieży z dysleksją- trudnościami  w czytaniu i pisaniu.

Zapewniamy: profesjonalne, indywidualne podejście do klienta oraz wysoką  jakość usług.

Zakresem naszych działań obejmujemy dzieci w ramach wczesnej interwencji logopedycznej, w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz osoby dorosłe.

1.

Diagnoza logopedyczna /wydanie opinii logopedycznej/

60,00PLN

2.

Terapia logopedyczna /1 zajęcie=60 min/

50,00PLN

3.

Terapia logopedyczna /1 zajęcie=45 min/

4.

Zajęcia dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu

/1 zajęcie=45 min./

5.

Zajęcia profilaktyczno - logorytmiczne /1 zajęcie=40 min/

1 os. 30,00 PLN/
zaj.w grupach 15,00PLN od os.

6.

Zajęcia logopedyczne z małymi dziećmi - wczesna interwencja logopedyczna

40,00PLN

Informujemy, iż z działającego w naszym przedszkolu  gabinetu terapii logopedycznej dzieci uczęszczające do przedszkola korzystają bezpłatnie ze wszystkich ofert terapeutycznych (w tym cotygodniowej pracy indywidualnej z logopedą), natomiast pozostali klienci przyjmowani są według proponowanego cennika.